Permanentinis makiažas idealiai pavyks ir džiaugsitės juo ilgiau tik tuo atveju jei įdėmiai perskaitysite visą pateiktą informaciją, įvertinsite savo sveikatos būklę, odos tipą, įpročius, laikysitės visų specialisto nuorodų ir rekomendacijų.
Nusprendėte, jog norite išbandyti permanento procedūrą, apie ką pirmiausia turėtume pagalvoti, tai jūsų sveikata. Jei jums atliekama chemoterapija, sergate cukriniu diabetu, dermatitu, herpesu, inkstų nepakankamumu, turite problemų dėl kraujo krešėjimo, tai svarbiausios priežastys, dėl kurių turėtumėte atsisakyti šios procedūros arba pasitarti su jus prižiūrinčiu gydytoju. Taip pat permanentas neatliekamas nėštumo, žindymo metu, jei neseniai buvo atliktas rūgštinis veido pilingas, lazerinė epiliacija ar toje zonoje turite žaizdą. Dažnai, moterys sužinojusios apie joms diagnozuotą onkologinę ligą, pasitarusios su gydytojais, kreipiasi dėl permanentinio makiažo – antakių, akių ir lūpų paryškinimo prieš prasidedant chemoterpaijos gydymo kursui, kuris taip pat gali būti derinamas ir su korekcijomis gydymo metu. Daugiau informacijos galite gauti tiesiai iš manęs susisiekus pateiktais kontaktais.
PRIEŠ permanentinio makiažo procedūrą privalu atsižvelgti į šias nuorodas:
menstruacijų periodu galima atlikti permanentą, tik galite jaustis dirglesnė, mažiau pakanti skausmui.
procedūros dieną negerkite stiprios juodos, žalios arbatos, kavos, energetinių gėrimų, nes tai dar labiau dirgina jūsų organizmą, kelia kraujo spaudimą, kuris įtakoja pigmentų įsisavinimą.
parą iki procedūros nepatartina vartoti alkoholinių gėrimų.
nevartoti vaistų : aspirino, vit. C, kurie skystina kraują.
nesimėgauti saulės voniomis, soliariumu bent 1 savaitę iki numatytos dienos.
savaitę iki ilgalaikio makiažo procedūros nepešiokite, chemiškai nedažykite antakių plaukelių.
prieš atliekant akių linijos permanentinį makiažą, būtina nusiimti priaugintas blakstienas, akių lęšius.
dieną prieš lūpų permanentą galite pradėkite vartoti tabletes pūslelinės profilaktikai, prieš tai aptarkite su mikropigmentacijos specialistu.
- nuolatos drėkinkite lūpas, gerkite pakankamai vandens, kelios dienos iki vizito atlikite lengvą lūpų pilingą, kad pašalinti šerpetojimus ir suminkštinti odą.
PO mikropigmentacijos procedūros:
Priežiūra po antakių permanentinio makiažo :
1 dieną antakius valyti virintu arba distiliuotu vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu kas 3 – 4 valandas;
- 2 dieną, ryte ir vakare antakius nuvalyti virintu vandeniu sudrėkinta vatele, ir tai tęsti 5 – 6 dienas kol vyksta gijimas;
Po 3 dienų pradėti tepti vit. A + D, prieš tai antakius švelniai nuvalyti vatele. Tepaliuką naudoti pagal meistro nurodymus 3 – 4 dienas;
šašiukas susidaro 3 – 4 dieną po procedūros, jo negalima krapštyti, mirkyti vandeniu ar gausiai tepti tepaliuku, todėl pirmąją savaitę elkitės atsargiai;
Po akių permanentinio makiažo:
savaitę nenaudokite kosmetikos, tušo,
niekuo netepkite pigmentuotos zonos,
stenkitės nešlapinti, sausinkite nuo ašarojimo.
Po lūpų permanentinio makiažo:
nevalgykite aštraus maisto, negerkite karštų gėrimų:
- 1 dieną po mikropigmentacijos lūpas švelniai nuvalykite su drėgnu vatos diskeliu kas 3 – 4 val.;
- 2 dieną lūpas pradėkite tepti specialisto nurodytu tepaliuku (tepti tik su ausų krapštuku ar kitu aplikatoriumi, bet ne su pirštais), nuvalykite vatele prieš užtepant naują sluoksnį, susidaręs spalvos šerpetojimas turėtų praeiti per 4 – 5 dienas;
- nešlapinkite lūpų liežuviu, nekandžiokite;
nenaudokite lūpų blizgių, dažų.
1,5 – 2 savaites po permanento, nesideginti saulėje, soliariume, nesportuoti, nesilankyti saunoje, baseine.
Ilgai išliekančiu permanentiniu makiažu džiaugsitės, jei nuosekliai laikysitės visų specialisto nurodymų ir kantriai išlauksite gijimo periodą.
Jei jau turite seną daugiasluoksnį, per ryškų antakių permanentinį makiažą ir norėtumėte natūraliai atrodančių, švelnaus ombre perėjimo, pakeisti formą ar visai panaikinti, kreipkitės konsultacijai, kurios metu aptarsime seno permanento šalinimo lazeriu galimybes mūsų salone.
Plačiau apie permanentinio makiažo ir tatuiruočių šalinimą – https://lavi-estetika.lt/