Permanentinio makiažo kursai

Ieškai savęs naujoje veikloje?

Manau ir aš savo PMU kelio pradžioje jaučiausi nedrąsiai, rodėsi nepakeliama atsakomybė dirbti su žmogaus veidu, o nesusteminta informacija dar ir kėlė daugiau klausimų. Tačiau daug nuoširdžiai ir kruopščiai dirbdama, mačiau vis daugiau patenkintų klienčių, o galvoje vis kirbėjo mintis, kad turiu pasidalinti savo žiniomis.
PMU man daugiau nei darbas, tai mano ramybės oazė suteikusi daug laisvės gyvenime – užsiimti mėgiama veikla, kasdien kurti estetinį grožį savo klientėms, kurios pasitikėdamos manimi atsiduoda į mano rankas ne vienai procedūrai. O šio darbo pobūdis suteikė finansinį stabilumą, laisvą darbo ir atostogų planavimą.

Gal ir tu šiuo metu nerandi savęs, nori užsiimti nauja veikla kuri džiugins, skatins tobulėti ir rūpintis savo ateitimi pačiai? Turėdamos užsispyrimo, kantrybės ir kruopštumo galite visko išmokti. Šie baziniai antakių permanentinio makiažo kursai gali tapti jūsų naujo kelio pradžia, o juos baigusios ir kantriai praktikuojantis pasieksite norimų profesinių rezultatų.

Permanentinio makiažo kursai. Tikslai.
Baigusios bazinius antakių mikropigmentacijos kursus gebėsite saugiai atlikti pagrindines antakių makiažo technikas, parinkti tinkamas formas bei spalvas pagal klientės koloristinį tipą. Noriu jums atiduoti gausias, puikiai susistemintas savo žinias, patirtį ir paslaptis. Ieškodama savo braižo nuėjau ilgą ir sunkų kelią, bandžiau daugybę aparatų, adatų, pigmentų, o geriausiais atrastais pasidalinsiu, suteiksiu galimybę viską išbandyti ir jums. Norint pasitikėti savimi reikia turėti nemažai praktikos, todėl pirmieji prisilietimai prie žmogaus yra nedrąsūs, tad šiuos pirmus žingsnius atliksite neskubant su mano priežiūra ir pagalba. Norint sėkmingai dirbti permanentinio makiažo srityje pravartu išmanyti marketingo, bendravimo su klientais subtilybes, kurias atskleidžiu mokymų metu. O po kursų bendraujame ir toliau su mokinėmis palaikydamos viena kitas, patarimais, motyvacija, nes darbas tiek su savimi tiek su klientais vyksta nuolatos.

Kursai yra individualūs, nes mano nuomone, tai geriausias mokymų modelis suteikti visas žinias ir dėmesį tik jums.

Trukmė.
4 – 5 dienų intensyvūs antakių permanentinio makiažo baziniai kursai, 6 modeliai, (startinis paketas pagal poreikį už papildomą mokestį ) 1000 – 1200€. Mokymų datą, laiką ir kitas detales deriname individualiai.

Mokymų planas.

Mokymų planas trumpai apšviečia gaires apie ką kalbėsime susitikusios. Stengiuosi atiduoti išskirtinai susitemintas gausias teorijos ir praktikos žinias, kurios padės susigaudyti ir vesti save darbų pradžioje.

1 – 2 diena. Susipažinimas su mikropigmentacijos teorija,

  • Odos, veido sandara, formos.
  • įrangos, adatų, pigmentų klasifikacijos, praktinė apžvalga.
  • koloristika, pigmentų maišymas.
  • higienos pagrindai, galimos kontraindikacijos.
  • darbo vietos, kliento odos paruošimas.
  • procedūros eiga, korekcija, priežiūra.

Praktika ant dirbtinės odos. Parodomasis modelis. Klausimai, namų darbai.

3 – 4 diena. Teorija: Marketingas, klientų tipai. Praktika ant dirbtinio manekeno. Parodomasis modelis , bei mokinio darbas ant gyvų modelių.

5 diena. Baigieji darbai ant gyvų modelių. Klausimai. Sertifikatų išdavimas.

Nekantrauji pradėti savo sėkmingą kelią mikropigmentacijos pasaulyje? Susisiekime telefonu : +37069653882, arba el.paštu : vilmapermanent@gmail.com